Červenec 2013

Fantasy roleplay - ZDE SE HRAJE

14. července 2013 v 22:36 | Eliška Poníková
Okay, tady se hraje. Děj začíná v random lese, v neznámém světě. Pokud vaše postavy žijí v nějakém konkrétním (Unitealie, Teva sféra, Ponyville...), náhodně je něco teleportovalo. Postavy se neznají, maximálně postavy jednoho a toho samého hráče (např. u mě Marion a Tenebros). Pokud máte postavy jiných hráčů spojené s těmi vašimi, vyserte se na to a napište.


Vše? Uhh, dobře. Připravte se na chaos a směsice všeho. Bude to jako pouliční směs. Pšuj!

~Nechť hra započne!~


Fantasy roleplay - registrace

14. července 2013 v 22:30 | Eliška Poníková
Hello, everypony! ^^
Rozhodla jsem se to tu trošku oživit. A tak mě napadl RP. Myslím že už předtím mě někdo na asku kontaktoval, jestli bych si nezahrála (nebo to bylo ještě na starém Alíkovi?) Tak, tady to je. A rovnou veřejně.

Takže, nejdřív si stanovíme pravidla. Můžete se přihlásit s jakoukoliv vaší postavou/oc, od poníků, přes odlaky a zvířata až po trolly a lidi. ALE ŽÁDNÉ POSTAVY MARY SUE (to jest oc, které 'umí všechno', asi víte co tím myslím)! Také mi vadí takové to přebírání nápadů z knížek. Se spolužačkou jsme takhle hrály a její postava každou chvíli provolávala slova jako 'brisingr' a tak podobně (zkrátka a dobře z knížek jako je Eragon, Eldest atd...). Potom tu jsou samozřejmě další základní pravidla jako je spamování, hraní za cizí postavy, nebo psaních naprostých píčovin např. Všichni jsou v lese.
Random oc: *skočí do moře*. Dále limit postav na jednoho hráče je 50, snad Vám to bude stačit ._. *muhaha, ale já si sem nabouchám celou Lunarii >:]*

Souhlasíte s pravidly? Tak tu máme registraci. Přihlašte si, jaké postavy chcete, já se přizpůsobím a vyberu si nějaké své, které se budou hodit. Pro registraci vyplňte:
1) Nick (přezdívka)
2) Blog, popřípadě nějaký internetový kontakt (Ask, tumblr atd.)
3) Jméno postavy
4) Bytost (člověk, poník, elf, odlak, kočka, vlk, troll, pouliční směs...)
5) Popis vzhledu nebo obrázek
6) Věk (alespoň přibližný, u zvířat a poníků stačí, jestli je jedinec dospělý, teenager nebo mládě)
7) Nějaká vyjímečnost (magie, elementy, křídla...)
Povahu vyplňovat nechci. Je jen na ostatních hráčích, jak jí odhalí.