Srpen 2014

,,Jenže ve skutečnosti není deprese vedlejší účinek rakoviny. Deprese je vedlejší účinek umírání."

28. srpna 2014 v 16:10 | Eliška Poníková |  Život bez života
Poznámka č. 1: Ne, nemám rakovinu, jen se mi to hrozně moc líbilo. Je to úryvek z knížky Hvězdy nám nepřály :'3

Poznámka č. 2: Nejsem na svém počítači, píšu s tátovou klávesnicí, takže očekávejte dost překlepů. Nejsem na tuhle bílou svini zvyklá.

Poznámka č. 3:

Slibovala jsem si, že už na tenhle blog nebudu přidávat články, kde se vypisuju ze své deprese. Ale člověkovi později už nic jiného nezbývá, jen psycholog. A ta psycholožka asi čtyři roky zpátky mi byla nanejvíš nepříjemná.

Dobře. Vaše Poníková se stěhuje. Jakože doopravdy. Do nedodělaného baráku. A musí se vystěhovat z bytu do konce tohodle týdne. Tadáá! Taky to vypadá, že brzy budeme bydlet bez táty, ty dvě osoby se tu každou chvíli hádají. Táta dělá jako by se nic nestalo a máma se sype. Fakt nemám ponětí, co budu dělat, holt rodiče. Do toho v pondělí škola, všechno se hroutí. Mám chuť se někam zahrabat a vylézt až po Vánocích. K tomu tu máme Mikeška, a já se bojím, že uteče stejně jako tehdy Lordík.

Taky mě překvapilo, kolik mám ponclů a věcí k nim (whoah, tři plné krabice, a já doufala, že mi bude stačit jedna). Stále se rozmýšlím, jestli to prodat, nebo ne. Poníky bych neprodala, spíš vybavení k nim, ale to by nikdo nekoupil. Pořád mám k tomu všemu velkou citovou vazbu ;-; *dramatický pohled*

Krátký článek, já vím. Chtěla jsem přidat obrázek, ale skenner tu v tátově compu nějak blbne :T Takže přidám nějakou starší srajdu, co jsem měla uloženou tady v galerii na blogu.

Okay, nemám ponětí, o co tu jde. Prostě, berte to jako omluvu za mou neaktivitu.


Vale a užijte si konec prázdnin~

[Edit 18:49]: Už je mi lépe, Lindsey Stirling a Imagine Dragons mi zvedli náladu. Awww. *padne mrtvá na zem* Mám chuť na něco sladkého QnQ

Howrse prezentace - Welcome to my world

18. srpna 2014 v 23:05 | Eliška Poníková |  Howrse grafika
Salve~
Omlouvám se že nic nepřidávám, ale nemám náladu. Včera v šest ráno jsem dělala takovou jednoduchou prezentaci, heh. Kdybyste ji někdo chtěl, kód i s kurzorem je v komentářích. Sem do článku mi nejde vložit.
Zde je menší náhled:

Pouliční směs

2. srpna 2014 v 1:41 | Eliška Poníková |  Život bez života
Salve~
Oh my Bast. Tak píšu zase po týdnu článek. Ohřejte si kakao a přineste sušenky, tohle bude ještě dlouhé.

Nejprve bych vám chtěla moc poděkovat za veškerou podporu! Awwww, hodně to pro mě znamená, jste vážně skvělí! >^.^<

Taky mě udivilo, když jsem se dnes chtěla podívat na youtube a zjistila, že mám novou zprávu. Kdosi okomentoval moje video se Starshine Legacy, ptal se, kde se dá ta hra stáhnout. Dost mě to zarazilo a do teď nemám odvahu odpovědět, protože se za ten channel nehorázně stydím. Mám dělat, že už je mrtvý, nebo... OAO Nevím, jestli by mělo smysl odbnovit ten účet, promazat videa a nějak ho zkulturnit. Jasně, pokud budu mít čas (jakože nikdy), mohla bych dělat videa (animace, faily z her...), ale uh... Stále váhám.

Když sjedu o kousek níž... Uh, Vánoční oslava 2013. Chcete její vyhodnocení a dárky? ._. Nebo to necháme plavat. Dá to hodně práce, už si nepamatuju řešení, ale pro vás bych to udělala :D Přece jen by bylo i trošku neslušné se na to vykašlat. Snad se mi povede sehnat všechny účastníci, kdyžtak si pište. (A neb ano, vzpomněla jsem si brzy).

Už teď plánuju pár článků. Četla jsem jednu skvělou knížku, chtěla bych na ni napsat nějakou... Recenzi? Že by? Protože mě nic normálnějšího nenapadá. A taky úžasný návod na instantní štěstí.
Což mi připomíná, že bych měla oběhnout spřátelené blogy. Ale už nemám ponětí, kdo skončil a kdo ne, kdo má nový blog, kdo rozjíždí starý... Takže bych vás chtěla poprosit, ozvěte se, kdo chce být pořád v sb ;3 Budu ten ''sáhodlouhý'' seznam promazávat a nerada bych, abych tím někoho urazila.

Jinak, v neděli ráno jedu ke své ségře (ano, neuvěřitelné, mám sestru, to jste nevěděli). Tam budu údajně do pátku, ale nevím, jak se dostanu na internet. Co jsem si s ní psala, plánuje plno výletů do přírody a chtěla zařídit i koně. Wow, wow, začínám se bát, moje největší celodenní dobrodružství většinou bývá výprava do lednice.
Čili možná očekávejte nějaký výkecný článek a fotky. I když nevím, takovéhle věci nikoho nezajímají.

Došli mi nápady. Nechce se mi spát a zároveň se psychicky i fyzicky cítím jako troska bez života. To ty prázdniny. Musím udělat tolik věcí a do ničeho se mi nechce. Upřímně doufám že teď příchodem srpnu a září začnu být více produktivní. Jinak mě to zabije. Ueh.

To je ode mne vše přátelé. Užijte si víkend a celkově začátek měsíce! >^.^<
Vale~