Říjen 2014

Minecraft modpack pro 1.6.4

26. října 2014 v 16:08 | Eliška Poníková |  Dětský koutek
Salve~
Tady Lea chtěla Dalek mod do minecraftu, tak jsem se rozhodla, že vám sem dám celý modpack, který jsme si s bratrem poskládali. Hrajeme stejný, jen já si vždycky smažu Dalek Mod, protože tam je pár daleků, kteří vybuchují. A já nechci mít díry všude po mapě D: A že to dělá pořádné jámy!Nic méně i přesto bych sem ráda přidala celý balíček pro vás ke stažení C: Je to fajn když chcete dělat blbosti v creativu nebo v survivalu :D
Více v celém článku~

Mrtvoly jsou moc mainstream

25. října 2014 v 23:18 | Eliška Poníková |  Život bez života
Salve~
Jen jsem vám chtěla říct že ještě nejsem mrtvá. Aww, konečně mám zapojený počítač. Haha, už si nepřipadám tak odstřižená od lidstva. Ano, nejsem na svoji závislost hrdá, ale nic jiného jsem tu neměla na práci.


Chtěla jsem vám všem moc poděkovat za to, jak jste mě podpořili <3 Celkově je mi o hodně lépe, a jsem zase ráda, že sem budu moct psát! Musím udělat tolik věcí, ale nevím, do které se pustit jako první. I kdyby, každou chvíli tu sedí bratr. Stáhla jsem mu do Minecraftu DalekMod, a protože on je silný sedmiletý whovian a miluje minecraft, už ho odtud nemůžu dostat.

Takžé~ Ano, Poníková je zpátky zlatíčka! >^u^< Brzy snad přidám nějakou svoji tvorbu, asi obrázky nebo reference...
A eh... *moc líná ještě něco vymyslet do článku*

~Vale