Leden 2015

Nová výzva

8. ledna 2015 v 15:49 | Eliška Poníková |  Hnízdo
Salve~
Slavnostně píši první článek v novém roce, olalá~!
Dlouho jsem tu teď nebyla, mám zápal plic a tak většinu dne proležím v posteli. Omlouvám se, snad teď budou články častěji, v tom horším případě nebudu stíhat kvůli škole a celý leden tu bude mrtvo. Ale přejdu k věci.

Někteří si jistě pamatujete na Pony mánii. Tehdy jsem kvůli tomu vyvolala velké haló, ale nic velkolepého to nebylo, co si budeme namlouvat. Rozhodla jsem se proto dát tomuhle projektu poslední šanci, potom ho odvezeme do márnice a budeme z něj nelegálně prodávat tkáň.

Co je to Pony mania? Původně to měla být RP hra doplněná obrázky a ilustracemi, ale znáte mě a moje umění kreslit. Vytvoříte si postavu, pod kterou hrajete příběh. Vybíráte si z možností, postupně vás provázím dějem a vy odhalujete záhadu, nebo si prostě jedete podle sebe. Můžete si ve hře najít partnera, mít hříbě, nebo vytvářet se svou postavou obrázky a získávat tak peníze do hry. Hra má plno možností a je jen na hráči, jak je objeví.

Hlavní problém jsou lidé. Za tu dobu se do hry přihlásilo x lidí a všichni přestali hrát. Mělo by tedy smysl v tomhle projektu pokračovat? Potřebuji zájemce. Hráče, kteří by se chtěli zapojit, protože je to zaujalo, ne protože je jim líto, jaký jsem beznadějný člověk. Nepožaduji aktivní psaní každý den, ale aby se nepsalo 1x za rok. Našel by se někdo, kdo by měl chuť? Pokud by byli méně jak tři zájemci, hra by probíhala na skypu. Pokud více než tři, byla bych ochotná rekonstruovat web a začít odznova :)

To je asi všechno. Nevím, co dál dodat. Připravuji něco na únor, ale to je zatím překvapení. Vlastně toho mám v plánu celkem dost. Ale kdo mě zná, ví, že se moje projekty regulérně rozpadají.
Mimochodem, jak se vám líbí nový design? ^u^"

Mějte se v tom novém roce co nejlépe :3
Vale~