Červen 2015

Znovu opustit hnízdo?

7. června 2015 v 15:05 | Eliška Poníková |  Hnízdo
Salve~

Ano, je to tu, tenhle článek musel přjít. Chystala jsem se na něj už asi měsíc.
Zmizela jsem na tři měsíce. Pšuj. Důvod? Nechuť k blogu, nebyla nálada, nebyl čas, nebyl nápad, nebylo nic. Tím chci říct, že to, čeho jsem se nejvíce obávala, právě nastalo.
Opouštím hnízdo.

Proč? Necítím se tu bezpečně. Chci tím říct, že tenhle blog mi byl vždy oporou, cítila jsem se tu dobře a pod. Tady jsem se vypisovala ze špatné nálady, tady jsem se vám všem svěřovala se svým životem. Ale teď už nemůžu. Nebudu to všechno zdlouhavě zakecávat a řeknu vám pravdu; už tu nemůžu nikomu věřit, ani sobě. Kdybych se tu dál svěřovala o svém osobním životě, ublížila bych si tím ještě víc.

Krom toho už "nejsem Eliška Poníková". Eli si jako postavu samozřejmě nechám. Právě ona tu se mnou je už asi 7 let, po tom všem bych ji nedokázala opustit. Má své čestné místo na ostrově Burdo, společně s dalšími poničími postavami. Tím to ale všechno končí. Nejsem brony, celý seriál jde do kytek už od začátku 4. série. Sem tam možná na Deviantart přidám pár poníků, ale tím to hasne.

Jsem Ferus Spiritus, okřídlená kočka z Lunarie. A tou také zůstanu. Oficiálně se tedy přesouvám na skrytý blog, který zná pár lidí.

Fillykamaradi mazat nemůžu. Jsou tu všechny moje vzpomínky, a mým přáním je, aby byly všechny uchovány i elektronickou formou. Beztak si ale myslím, že až za rok uvidím ty svoje slinty, pokusím se to všechno nenávratně smazat. Kdo ví, možná se i vrátím.

To je pro mne všechno. Kdo chce, zůstane. Kdo nechce, odejde. Nebudu ovlivňovat ničí rozhodnutí.
Vale~